У школах Дмитрушківської громади запроваджують роздільний збір відходів

У школах Дмитрушківської громади запроваджують роздільний збір відходів

Таким чином, жителям громади змалечку привчатимуть до цивілізованого поводження із відходами – як у країнах Європи.

На території громади, що об’єднала 6 сіл Уманського району, діє 6 навчальних закладів – у кожному із них буде встановлено по 3 баки для роздільного збору пластикових пляшок, скла та паперу із 1 вересня цього року.

За словами голови Дмитрушківської ОТГ Тетяни Шевчук, у перспективі у громаді планують запровадити роздільний збір відходів. А поки що налагоджують його цивілізований збір. Наразі встановлено сміттєві баки в селах Собківка (50 штук), Гереженівка (20), Старі Бабани (27) та Дмитрушки (8), а ще були закуплені урни для громади, встановлені у громадських місцях.

Попри те, що громада діє фактично, півроку, найближчим часом буде проведений ремонт дороги в с. Собківка, також проводиться капітальний ремонт будинку культури у с. Дмитрушки. Також, на кошти інфраструктурної субвенції та власного бюджету, громада уже найближчим часом буде придбано для сільського комунального підприємства «Дмитрушки» – трактор та комплектувальні вироби: відвал, ротаційна косарка, машина для посипання піском, тракторний причіп – аби надавати послуги жителям громади.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account