У Шполянській громаді владі допомагатиме керувати молодіжна рада

У Шполянській громаді владі допомагатиме керувати молодіжна рада

Незабаром у Шполянській громаді запрацює молодіжний, консультативно-дорадчий орган при міській раді ОТГ – молодіжна рада, яка сприятиме активізації діяльності молоді громади у формуванні молодіжної політики Шполянської ОТГ з питань, які впливають на її життєдіяльність та у реалізації прийнятих рішень. Міський голова Сергій Кравченко вже презентував учнівській молоді умови участі у такій раді.

Очільник громади ознайомив школярів 9-11 класів з роботою  міської ради, розповів, як формується рада, виконавчий комітет та виконавчі органи, які  відділи та комунальні підприємства (заклади) має, та у чому полягають їх обов`язки. Пояснив мету створення при Шполянській міській раді  молодіжної ради, координатором якої  є начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Наталя Коваль.

– Це можливість для нашої молоді проявити ініціативу в процесі формування молодіжної  інфраструктури громади, долучитися до процесу ухвалення рішень, – констатував Сергій Кравченко. –  Важливо, що  молоді люди, які готові та хочуть змінювати молодіжне життя громади – отримали для цього вагомий інструмент. Депутатський корпус одноголосно підтримав ідею створення молодіжної ради. Тож відтепер — жодного рішення для молоді без участі молоді!

Місцева влада Шполянської ОТГ впроваджує одне із ключових завдань —  зробити життя молоді у громаді комфортнішим. У сфері молодіжної політики працюють молоді креативні фахівці, які допоможуть молоді розкритися, а молодь в свою чергу зможе отримати фінансування на важливі для неї проекти.

  • До 5 травня триває прийом заявок на участь в молодіжній раді. Наразі молодь активно подає заявки з усіх населених пунктів Шполянської громади, наприкінці травня відбудуться установчі збори. Дуже приємно, що молоді люди відгукуються та розуміють важливість своєї участі.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account