У Смілі надзвичайний стан через відсутність опалення

У Смілі надзвичайний стан через відсутність опалення

У Смілі з понеділка 12 листопада вводиться надзвичайний стан через відсутність опалення. Рішення про це прийняла міськрада Сміли. Навчальні заклади закриють на невизначений час. Без тепла залишилися не тільки житлові будинки, але також лікарні, дитячі сади і школи 80-тисячного міста. Причина енергетичного колапсу полягає у невиплаті колишнім постачальником газу багатомільйонних боргів компанії “Енергоінвест” перед НАК “Нафтогаз”. Люди ж справно останні роки платили за газ.

Хоча без тепла жителі Сміли страждали і минулу зиму. Як видно, за рік не було зроблено нічого щоб покращити ситуацію. Хоча відсторонений мер Олексій Цибко через суд повернув собі крісло, а голову райдержадміністрації Олександра Беззубого Президент вдправив у відставку.

Увечері 9 листопада жителі Сміли зібралися на віче. Площа перед міською радою була повна люду. Терпець увірвався! На жаль, до людей не прийшов ні мер, ні депутати, ні представники виконавчої влади.
Віче одноголосно ухвалило вимогу відставки мера Сміли Цибка та відкликання депутатів смілянської міської ради. У разі невирішення проблеми тепла у понеділок, сміляни будуть діяти радикально: у вівторок вийдуть на акцію протесту до міської ради, надалі ж – перекриватимуть дороги.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account