У Смілі відкрилося відділення гемодіалізу

У Смілі відкрилося відділення гемодіалізу

Днями у Смілі було офіційно відкрито нове відділення нефрології та гемодіалізу на базі міської лікарні ім. Т.Г. Шевченка. Цей захід планувався і раніше, але тепер інвестор компанія «Фрезеніус», яку можна цілком назвати світовим лідером в сфері гемодіалізу, вклала понад 12 мільйонів гривень в це відділення. Тепер терапевтичне відділення Смілянської лікарні ім. Т.Г. Шевченка стало відділенням нефропатії і гемодіалізу.

Це важлива подія. Адже людям, яким так необхідний апарат «штучної нирки», важлива інколи кожна хвилина, щоб вчасно пройти цю продцедуру. Люди, які потребують гемодіалізу змушені кожні 3 дні звертатися за допомогою в лікарню, адже функцію органу видільної системи виконує апарат. Якщо вчасно такому хворому його не надали – людина помре. Тому інвестор вклав великі фінансові кошти і встановив в Смілі даний апарат гемодіалізу. Роботи з монтажу і встановлення обладнання проводилися співробітниками компанії «Діасервіс +».

Першими відвідувачами відділення гемодіалізу стали люди зі Сміли та району, також в майбутньому в будь-який день жителі з Городищенського, Корсунь-Шевченківського, Шполянського та Черкаського районів. Хворим з нирковою недостатністю необхідно проходити процедуру гемодіалізу тричі на тиждень по 4 години. Адже від цього залежить життя.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account