У Смілі відкрито новий консультаційний кабінет для клієнтів пробації

У Смілі відкрито новий консультаційний кабінет для клієнтів пробації

Не є таємницею те, що саме у пенітенціарній системі спостерігається високий рівень захворюваності на соціально-значущі захворювання. Це та група ризику людей, яка потребує обстеження, виявлення та вчасного лікування.

Тому, 11 листопада на базі Смілянського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області було відкрито новий консультаційний кабінет для клієнтів пробації, який створено в рамках проекту «Заради життя».

Даний проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується РАТН у партнерстві з Всеукраїнською благодійною організацією «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері» та Всеукраїнським благодійним фондом «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій».

Протягом вересня фахівець Смілянського міськрайонного відділу з питань пробації Юрій Шамрай пройшов тренінгові навчання, що проводила ВБО «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері» в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей, що перебувають в конфлікті з законом» та отримав відповідний сертифікат, за яким він отримав допуск до проведення скринінгового анкетування клієнтів пробації.

19 листопада Юрій Васильович вперше провів анкетування засуджених, що перебувають на обліку в Смілянському міськрайонному відділу філії Центру пробації в Черкаській області, для встановлення факторів ризику щодо інфікування ВІЛ, вірусного гепатиту С та виявлення осіб, які потребують проведення діагностики захворювання на туберкульоз.

Проведення такого анкетування допоможе клієнтам пробації завчасно виявити проблеми свого здоров’я та відповідно мати змогу звернутися за наданням кваліфікованої медичної допомоги у лікувальних закладах Смілянського району.

Смілянський міськрайонний відділ філії Центру пробації в Черкаській області

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account