У Соколівській громаді для дітей відкриють шаховий клуб

У Соколівській громаді для дітей відкриють шаховий клуб

Від часу об’єднання у ОТГ, всі діти громади отримали можливість  після школи займатися у десятку гуртків – від легкої атлетики до іноземної мови.

За словами начальника відділу освіти Соколівської сільської ради Наталії Дядило, створення системи позашкільного дозвілля дітей є одним із пріоритетних питань для громади. Для усіх дітей ОТГ – а їх тут 337 – із 5 сіл, що об’єдналися у громаду, організовано підвезення шкільними автобусами  до опорного закладу, на базі якого діє розмаїття гуртків. Після школи діти можуть займатися тенісом, волейболом, баскетболом, легкою атлетикою, танцями, англійською мовою (із волонтером Корпусу Миру). А ще, найближчим часом,  тут планують створити шаховий клуб – і сподіваються, що, як це вийшло і з іншими секціями та гуртками, дітлахи, які тут займатимуться, ставатимуть переможцями районних та обласних змагань.

– Соколівська ОТГ – це показовий приклад того, як може якісно працювати громада. Адже населення цієї громади зовсім невелике – трохи більше 3500 жителів – жителів 5 невеличких населених пунктів Жашківського району, що вирішили добровільно об’єднатись, – зазначає Анна Сарана, радник з питань муніципальних послуг Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. – Як показує практика, багато маленьких громад зосереджені лише на тому,  щоб покрити захищені статті бюджету, і не ризикують, повною мірою, впроваджувати щось нове. Більшості здається, що на створення гуртків, які будуть не лише значитись на папері, а де дійсно буде цікаво займатися дітям, необхідні значні капіталовкладення. Але насправді це не так! Зацікавленість голови ОТГ та представників органу місцевого самоврядування – ось головний важіль до впровадження якісних послуг в громаді. І це повною мірою,  на своєму прикладі,  демонструє Соколівська громада.

 

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account