У Старосіллі будують храм

У Старосіллі будують храм

6 жовтня у Старосіллі Городищенського району відзначатиметься храмове свято. Старосілля – село велике. І люди мають гаряче бажання відвідувати національну церкву. П’ять років тому тут була створена релігійна громада Української православної церкви Київського патріархату. Будують новий, величний храм на честь Зачаття Івана Предтечі. Усе під силу, якщо працювати з щирою молитвою, діяти з вірою в Бога. Церква має висоту 22 метри, стіни оздоблені високоякісною червоною цеглою з білими архітектурними вставками.

Місце для церкви та ім’я для неї вибрані не випадкові. Саме тут з 1700 року вже існував дерев’яний храм. Отже, нині церква повертається на своє історичне місце. А в 1825 році, піклуванням князів Воронцових, у Старосіллі була зведена церква в ім’я Зачаття Предтечі і Хрестителя Господня.

Храм будують у центрі села – неподалік сільської ради. Грамотно підготували майданчик, обгородили територію. У попередні роки зробили криницю, збудували господарські приміщення – майстерню і трапезну, підвели електроенергію (три фази). Очолює будівництво храму священик Василь Плешинець. Жителі села активно допомагають будівництву. Результати праці помітні кожному. Храм вже має головні обриси. До храмового свята зробили дах. Церква стає справжньою окрасою Старосілля. Усі раді, що з Божою допомогою і людською працею вдалося так багато зроботи.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account