У Степанецькій ОТГ відкрили громадську майстерню

У Степанецькій ОТГ відкрили громадську майстерню

Громада стала однією із трьох на Черкащині, де  створили громадську майстерню – облаштований технікою і приладами простір для залучення вмілих майстрів та розвитку на селі побутового сервісу для людей. Майстерня відкрилася 28 серпня на базі Степанецького ліцею.

– У приміщенні шкільної майстерні було проведено ремонт, встановлено обладнання – верстати для роботи з деревом та металом, швейну машинку, 3Д-принтер, забезпечено інтернет-доступ через WiFi, – розповідає голова Степанецької громади Олександр Яременко. – У майстерні постійно знаходиться адміністратор, що допомагає працювати з обладнанням.

Тут ми плануємо проводити позашкільні заняття школярів, але головне – сюди може прийти будь-який житель громади і отримати необхідні побутові послуги. Ми сподіваємося, що реалізація цього проекту допоможе не лише наблизити послуги до людей, але й стимулювати розвиток підприємницького потенціалу жителів нашої громади у сфері побутового обслуговування. Відкрити громадську майстерню нам  вдалося у рамках проекту «Запуск громадських майстерень у трьох громадах Черкаської області», що впроваджується у рамках спільного проекту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки уряду Швеції.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account