У В’язівку урочисто відкрили студію арт-терапії

У В’язівку урочисто відкрили студію арт-терапії

Нещодавно у В’язівській ЗОШ І – ІІІ ст відбулася знаменна подія – презентація студії арт-терапії «Світлодар». Це сучасний простір для творчості: тут проводять заняття із танцювально-рухової, декоративно-прикладної, сімейної, казкової, музичної, драмо- та акварелетерапії.  Директор Людмила Пилінко зазначила, що поява такого куточка, де можна відпочити душею і серцем, набратися снаги та натхнення, стала можливою завдяки участі в конкурсі мікро-грантів у рамках проекту «Час діяти» благодійної організації «Благодійний фонд «Урожай – громаді». Підготувати проект адміністрації школи запропонувала В’язівський сільський голова Наталія Шабадаш, а от педагоги вже дали волю своїй фантазії та досвіду. Коли дізналися, що отримають від благодійного фонду 50 тисяч гривень на реалізацію проекту,  – радості не було меж. Спільними зусиллями вдалося створити арт-простір для громади. До втілення мрії в життя долучилися всі: учні і працівники школи, батьки, сільська рада, приватні підприємці й сільгосптоваровиробники, випускники навчального закладу. Партнерство – ось основа основ у роботі «Світлодару».

21 вересня до школи прибули почесні гості, щоб розділити з в’язівчанами радість і оцінити результат їхньої злагодженої та натхненної праці. Це був щирий, не обтяжений умовностями захід. Голова БФ «Урожай – громаді» Тетяна Волочай, директор Агенції регіонального розвитку Любов Ропало менеджер у соціальній сфері благодійного фонду Анна Тарасевич на власні очі побачили, як за лічені місяці народився справжній оазис щастя.

Після урочистого відкриття з перерізанням стрічки учасники заходи поринули у творчість. Свою роботу презентували учасники основних напрямків арт-студії: танцювально-рухова (модератор Віта Лебединець), декоративно-прикладна (модератор Тетяна Хамко), музична (модератор Василь Огілько) та акварелетерапія (модератор Валентина Гаращенко). А потім усі гості сіли за мольберти й на якийсь час поринули в безтурботне дитинство, малюючи метелика. А ще безліч побажань, які прозвучали під час презентації, стали символічною квіткою щастя – ніжною та неповторною…

«Я щиро вдячна всім, хто допоміг у створенні нашого острівця творчості, а особливо Благодійній організації «Благодійний фонд «Урожай – громаді», – поділилася під час розмови директор школи Людмила Пилінко. – Також величезне спасибі депутату обласної ради Валентину Галушку, сільському голова Наталії Шабадаш, керівникам сільгосппідприємтсв Володимиру Гаві та Андрію Салу, нашим випускникам Володимиру Лебединцю та Ігорю Пастернаку, приватному підприємцю Віктору Пустовіту, начальнику відділу освіти РДА Миколі Кирпатому, лісничому Городищенського лісництва Анатолію Ракітіну, учням, учителям, батькам, обслуговуючому персоналу навчального закладу».

Людмила Миколаївна запевнила, що вони організують роботу «Світлодару» так, щоб кожен охочий міг відвідати цей своєрідний реабілітаційний центр, підлікувати свої тіло й душу. Це простір для фізичного й емоційного розвантаження, поліпшення здоров’я і просто місце, де завжди раді відвідувачам.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account