У Хлистунівці фінішує проект «Майстерня сільських ініціатив»

У Хлистунівці фінішує проект «Майстерня сільських ініціатив»

Цей навчальний рік для 15 учнів Хлистунівської ЗОШ І–ІІІ ступенів був цікавий, адже поряд з освітнім брали участь у семінарах-тренінгах соціального проекту «Майстерня сільський ініціатив» при благодійному фонді «Урожай – громаді».

В останні дні червня, після напруженої праці, школярі представили громаді результати роботи над своїми проектами. Жителі Хлистунівки, особливо малеча, були приємно вражені відкриттям дитячого майданчика «Дивосвіт», який розташований на території пришкільного парку. Завдяки невтомній праці учасників проекту Олени Петрової, Олександра та Василя Корецьких, Артьома Ісояна, Вікторії Нікітенко, психолога Оксани Сюр, учителів Петра Клименка, Олександра Сабалдаша, працівників школи Василя Лавренка та Олександра Кумскова з’явилися пісочниці, гойдалки, гірки, клумби, лавочки, макети літаючої тарілки та автомашини. Усе це радує око, бо зроблено яскраво і з душею.

На свято завітали почесні гості: депутат обласної ради, керівник філії ТОВ «НВФ «Урожай» Валентин Галушко, головний бухгалтер фермерського господарства Гарагая В.В. Олена Гарагай, секретар сільської ради Наталія Лавренко. Вони подякували учням за створену красу й висловили сподівання, що майданчик розширить свою територію.

В. о. директора Хлистунівської ЗОШ І–ІІІ ст. Ніна Дудник подякувала за підтримку та спонсорську допомогу небайдужим жителям села та керівникам організацій – директору ТОВ «НВФ «Урожай» Олександру Воскобойніку та керівнику філії Валентину Галушку за придбаний комплект «Гірка» та «Гойдалка-балансир» за 20 тис. грн. Віктор Гарагай виділив бочки для сміття та дошки, Ігор Дудник  завіз 5 машин землі, надав 1280 грн на фарбу та ланцюг, Володимир Пісковий привіз машину піску, Сергій Матвійко постругав дошки, Ігор Гора, Араїк Даніелян, Володимир Шаповал, Віктор Одокієнко доставили покришки від автомобільних коліс, Жанна Постернак надала саджанці квітів, Сергій Луценко власноруч виготовив «Літаючу тарілку», Валентина Баб’як забезпечила в день відкриття розваги на батутах.

На святі свою роботу презентували дві ініціативні групи. Одна з них (керівник Олена Петрова) облаштувала майданчик, інша (керівник Андрій Пустовіт) підготувала квести для малечі. Яких тільки конкурсів тут не було: «Солодкі скарби», «Пазли», «Снайпер», загадки «Хто це?», «Павутина», лотерея! Пригадали й відновили альтернативу іграм на комп’ютерах і телефонах,  ігри 1970–90-их років «Резинку» і «Класики». Смачною лісовою кашею пригощали гостей Ольга Шлончак та Любов Лищенко.

Ще один проект (керівник Родіон Баб’як) у процесі реалізації. За кошти сільської ради (голова Наталія Сенкевич) заплановано прокласти тротуарну доріжку в Алеї Небесної Сотні.

Учасники освітнього проекту «Майстерня сільських ініціатив» щиро вдячні Вікторії Феофіловій та Вікторії Очеретяній за сприяння. Адже Хлистунівська школа одна з трьох в області, які взяли участь у проекті даного масштабу. Тож сподіваємося, що результати праці учнів ще довго радуватимуть жителів с. Хлистунівки.

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account