Убитий депутат сам виявився убивцею

Убитий депутат сам виявився убивцею

Нещодавно Черкаси сколихнула жахлива новина – 24 травня в офісі громадської організації “Черкащани” по вул. Хрещатик був застрелений депутат обласної ради Сергій Гура. Його убив кум і колишній охоронець Микола Гончар. Спочатку розмова перетворилася на сварку, потім Гончар кілька разів вистрелив з пістолета, після чого забарикадувався в приміщенні, встановив розтяжку бойової гранати Ф-1. Гура від вогнепальних поранень загинув, а Гончара затримали правоохоронці. Він теж мав поранення з травмата, тому потрапив під цілодобову озброєну охорону-конвой у лікарні. Поліція відкрила кримінальне провадження, йому загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі.

Коли Микола Гончар почав давати свідчення, розкрилася ще одна жахлива історія – 15 років тому Сергій Гура убив свою дружину! В один з вечорів 2003 року Гура зателефонував своєму помічнику та водію Миколі Гончару з проханням відвезти дружину до нічного клубу. Коли Гончар прибув до будинку, то побачив, як дружина Гури спускається сходами, а за нею йде її чоловік. Раптом Гура дістав пістолет Макарова та вистрілив жінці в потилицю. Шокованому Гончару пояснив, що вона забагато знала. Тіло поклали до великої базарної сумки, поїхали закопати в лісі. Дорогою з багажника почулися крики, тож Гура ще раз вистрілив жінці у голову.  Труп закопали в лісосмузі на околиці села Леськи. Стосовно зникнення лружини, Гура пояснив, що вона його покинула і напевно повернулася додому в Росію. Тепер правоохоронці провели розкопки у вказаному місці і знайшли людські кістки.

Сергій Гура народився 2 листопада 1969 року. У 1990-х був приватним підприємцем, начальником служби безпеки банку «Левада». З 1997 по 2007 рік був головою наглядової ради ЗАТ «Боровицьке» у Чигиринському районі. Тепер в пресі розповідають, що у лихі дев’яності Сергій Гура торував бандитську стежку. Мав прізвисько “Гурентій” та був водієм кримінального авторитета “Торпеди”. У квітні 2009 року Гура вступив до провладної “Партії регіонів”, а вже за місяць його обрали головою Чигиринського районного осередку партії. Закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом, Національну Академію державного управління. Із 2007 по 2010 рік був заступником міського голови Сергія Одарича. У 2011-2013 роках очолював КП «Центральний стадіон». Коли змінилася влада, у 2015 році приєднався до партії “Батьківщина”. А вже через рік його призначили заступником нового Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка, а згодом обрали членом виконкому, він став депутатом обласної ради!

Хоча за інформацією Комітету Верховної Ради по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією, свого часу Сергій Гура перебував у списку  кримінальних авторитетів, які мають безпосередній вплив на політичну й економічну ситуацію в регіонах. У 2017 році, перевіривши декларацію Сергія Гури, Національне агентство з питань запобігання корупції направило до поліції висновок щодо корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення. Зокрема, Гура не вказав про нерухоме майно на Кіпрі та не зазначив, що має цінні папери. Тоді за фактом відкрили кримінальне провадження.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account