Учні Городищенського економічного ліцею – чемпіони Minecraft: Education Edition

Учні Городищенського економічного ліцею – чемпіони Minecraft: Education Edition

Днями в офісі корпорації «Майкрософт Україна» відбулося нагородження фіналістів Першого Всеукраїнського командного чемпіонату з Minecraft: Education Edition, в якому взяли участь близько 120 команд. 1 місце та титул чемпіона отримала команда «STEM PEOPLE» Городищенського економічного ліцею під керівництвом тренера Софії Сотникової.

Ліцей представляли учні 8-10 класів: Андрій Чубок, Віталій Харенко, Дмитро Трубіцин, Володимир Чернуха, Артем Забожко.

Завданням команди на чемпіонаті було побудувати «розумне» місто з використанням сучасних технологій Minecraft. Під час виконання проекту ліцеїсти продемонстрували злагоджену роботу в команді, креативність, вміння активізувати знання з різних предметів: фізика (альтернативні джерела енергії), математика (розрахунок та проектування моделі міста), екологія (роздільне сміття, його переробка), біологія (теплиці, гідропоніка), художня культура (архітектурні стилі), інформатика (обробка даних, електронні системи) тощо.

Спонсори чемпіонату компанія Acer Україна подарували команді пристрій для освіти TravelMate 118. Учасники команди отримали сувеніри від компанії Майкрософт Україна та cертифікат, який вручив заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.

Також команда «STEM PEOPLE» зустрілася з ТОП-менеджментом компанії Майкрософт Україна, координатором освітніх програм Microsoft Єлизаветою Вовченко та директором сектору продаж, які відповіли на запитання ліцеїстів відносно працевлаштування в компанію та ринку попиту на спеціалістів ІТ галузі.

Про це повідомляє Управління освіти і науки облдержадміністрації.

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account