Україна вперше за п’ять воєнних років має ресурс для зростання економіки

Україна вперше за п’ять воєнних років має ресурс для зростання економіки

Україна вперше за п’ять воєнних років має ресурс для зростання економіки. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з бізнесменами на щорічній інвестиційній конференції Dragon capital. Глава держави рекомендуватиме Уряду свою стратегію – розвивати в першу чергу п’ять основних секторів: агропромисловий комплекс, IT-технології, логістику та інфраструктуру, машинобудування та туризм. Саме в ці галузі, переконує Петро Порошенко, інвестори готові вливати мільярди.

«Під них ми точно залучимо мільярди доларів інвестицій. Їхня реалізація створить десятки тисяч малих підприємств, сотні тисяч робочих місць з достойною оплатою знизить і поверне додому українців, знизить рівень їх присутності закордоном. Ця програма наповнить державні та місцеві бюджети, де успішно розвивається в місцевих бюджетах програма децентралізації, дасть можливість продовжити підвищувати зарплати бюджетникам, пенсії, соціальні виплати, створить і зміцнить середній клас, демократію і зробить Україну ще більш привабливою для інвесторів» – наголосив Президент України під час свого виступу на конференції.

Також Глава держави зазначив, що популізм живиться бідністю і соціальною несправедливістю і тому зміни в Україні можна забезпечити лише подоланням бідності.

залишити коментар

Create Account



Log In Your Account