Українка на мільйон! Олександра Коршак!

Українка на мільйон! Олександра Коршак!

24 серпня на сцені районного Палацу культури ім. С.С Гулака-Артемовського відбудеться конкурс краси «Українка на мільйон!» Захід присвячений Дню Незалежності нашої Держави. Адже слова Україна, Черкащина, Городищина – жіночого роду. Тому з прадавніх часів жінку шанобливо величають Берегинею – основою щасливого буття. Наш край завжди славився своїми вродливими жінками. На нинішньому святі дев’ять чарівних конкурсанток знову доведуть, що наші дівчата найкращі!

Сьогодні починаємо знайомити з учасницями конкурсу. Автор усіх фото – прекрасний фотохудожник Олександр Проскурін. Щодня з’являтиметься фото чергової красуні і коротенька розповідь про неї. А все найцікавіше, яскраві дефіле і конкурси – усе це чекає глядачів 24 серпня на святковій сцені районного Палацу культури. Приходьте обов’язково! Запрошуйте друзів і знайомих! Попередні конкурси краси проходили у Городищі у 2008 та 2014 роках. Тепер підросло нове покоління красунь – упевнених у собі, цілеспрямованих і фантастично прекрасних. Тож успіхів, щастя, любові і радості вам, прекрасні і неповторні, добре знайомі і водночас таємничі, шановні красуні!

Олександра Коршак, 15 років

Навчається у Городищенській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С Гулака-Артемовського. Займається танцями, мріє виступати на великій сцені і дарувати людям щастя та посмішки. Її кредо: ніколи не здаватися, мрії завжди збуваються, якщо до них докласти зусиль. Прагне побувати в Італії, особливо у Венеції – місті великої історії та краси. Головна цінність у її житті – сім`я. Меломан. А ще працьовита, талановита, енергійна, творча.

– Я дівчисько, в якої золотаве волосся, люблю все, що пов’язане з музикою. Танцюю, як душа бажає, нікого в цю хвилину не бачу і не чую. Мені є до чого йти і чому навчатися. Якщо мене щось приваблює, я буду робити це на повну силу.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account