Українські дизайнери підкорюють світ

Українські дизайнери підкорюють світ

Знову представники голлівудського зіркового бомонду позують на камеру у вбранні з позначкою «Вироблено в Україні». Цього разу відзначилося ім’я Руслана Багінського, який влітку постачав американську поп-співачку Майлі Сайрус численними головними уборами зі своєї модної студії. Відтепер Майлі Сайрус можна сміливо назвати однією із прихильниць модного одягу від Руслана Багінського. Про це свідчить й те, що буквально все літо вона носила дизайнерські кашкети від українця. Одягала їх чи не на кожен фестиваль. А її матуся Летиція поширила фото із донькою, де вони у шкіряних кашкетах від українського бренду. Зрозуміло, що від такої реклами продажі Багінського просто злетіли до небес!

Втім, він не єдиний активно веде співпрацю із іноземними зірками. Не так давно актриса серіалу «Гра престолів» Софі Тернер-Джонас, обрала для приватної весільної церемонії білий наряд від української дизайнерки, відомої під лейблом BEVZA. Ще тоді ЗМІ були вражені здібностями наших модних митців.

Згодом послідувала за прикладом й Мей Маск – мама Ілона Маска. Вона вирішила надати перевагу костюму від українського бренду Daria Donezz. З огляду на все, український виробник впевнено займає місце під сонцем світових моди.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account