Умань теж відчула погойдування

Умань теж відчула погойдування

Уночі 28 жовтня у Румунії стався землетрус магнітудою 5,6 бала. Про це повідомляє геологічна служби США (USGS). Поштовхи були зафіксовані о 2:37 за місцевим часом. Епіцентр землетрусу знаходився на глибині понад 148 кілометрів у румунських горах Врачна – за 24 км на північний захід від населеного пункту Ковасна з населенням 11 тисяч осіб. Землетрус розбудив жителів  румунської столиці Бухареста та інших країн, зокрема Болгарії, Молдови та України. За попередніми даними, потерпілих і руйнувань немає. Сейсмологи повідомляють, що це найпотужніший землетрус у 2018 році.
До Одеської області дійшли поштовхи в 2-3 бали. Про це повідомляють в соцмережах жителі Одеси, Ізмаїла, Білгород-Дністровського та Рені.
Легеньке погойдування відчули і на Черкащині. У Фейсбуці пише жителька Умані: “Я так розумію, землетрус був навмисне, щоби ми не забули годинник перевести?)) Легенько так, ніби хтось дряпався у вікно 6-го поверху… Правда потім диван гойднуло, і я заспокоїлася, що то природнє явище. Ну що ж, гори Вранча ростуть!”

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account