Юні науковці змагатимуться за 10 тис грн від “Урожаю”

Юні науковці змагатимуться за 10 тис грн від “Урожаю”

Стартував відбірковий тур обласного конкурсу “Наукова ліга”, який уже другий рік поспіль відбувається для школярів Черкаської області. Організатори Клуб науки QUARK розіклав науку і робототехніку на молекули, доступні і зрозумілі кожному.
30 хлопців та дівчат з Катеринопільщини з завмиранням серця розповідали друзям та однокласникам про те, що зовсім не гаряче від вогню в долонях і ніскілечки не ріже очі дим від сухого льоду. Єрківська “Фортуна” стала першою на Катеринопільщині. А це значить, що команда разом з іншими переможцями їде в столичний музей науки “Експериментаніум”, а також змагатиметься за головний приз – 10 тис грн.
А ось переможцями “Наукової ліги” у Звенигородському районі стали учні Шевченківського НВК. Усе побачене і почуте вони ретельно законспектовували, щоб у слушний момент наробити з льоду диму, а також пари з подиху. Одним словом, втерти носа своїм однокласникам на уроці хімії. Тепер вони теж поїдуть у “Експериментаніум” і змагатимуться за 10 тис грн від “Урожай-громаді” за підтримки “Урожаю”. Директор підприємства Олександр Воскобойнік побажав учасникам вірити в себе і в перемогу.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account