Урок мужності – зустріч з волонтерами

Урок мужності – зустріч з волонтерами

5 грудня в ДНЗ «Городищенський професійний ліцей» відбувся урок мужності «На захист рідної землі», присвячений волонтерам та воїнам, які захищають незалежність України. Захід провели з метою виховання в учнів глибоких, патріотичних почуттів причетності і відповідальності за все, що відбувається в країні, вдячності тим, хто віддав за неї життя, формування активної громадянської позиції щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.
До профліцею завітали люди, які допомагають Українській армії: Світлана Воротило – волонтер громадської організації «Центр забезпечення військових в зоні АТО», Іван Милокост – учасник бойових дій, а нині волонтер. Вони подякували учням за їх підтримку. Сподіваємося, що наша матеріальна і моральна підтримка зігріває серця воїнів та дає їм наснагу і далі боронити Батьківщину.
Патріотичне виховання учнівської молоді в нашому закладі стає важливою складовою частиною процесу формування зрілої особистості громадянина, справжнього спадкоємця і продовжувача національних традицій.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account