Уряд погодив чотирьох кандидатів на посади голів районів на Черкащині

Уряд погодив чотирьох кандидатів на посади голів районів на Черкащині

Кабінет міністрів погодив кандидатури чотирьох голів районних адміністрації в Черкаській області. На посаду голови Золотоніської РДА погоджений Дмитро Клименко. Він є керівником апарату Черкаської РДА.

Богдан Солошенко – на посаду голови Кам’янської РДА. Раніше він вже очолював район до липня 2019 року, до того обіймав посаду першого заступника голови. Валерія Бандурко претендує на посаду голови Смілянської РДА. Нині вона начальник відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та управління персоналом апарату Смілянської РДА. До цього працювала в Смілянському управлінні ДКСУ. На посаду голови Лисянської РДА погоджений Володимир Гуня.

Нагадаємо, 27 листопада Кабінет міністрів погодив призначення п’ятьох голів райдержадміністрацій на Черкащині. Владислав Гончаревський погоджений на посаду очільника Звенигородського району. Уманський район може очолити Світлана Волошенюк. На посаду голови Чигиринського району погоджена кандидатура Сергія Чередніченка. Микола Березовий претендує на посаду голови Корсунь-Шевченківського району.

Окрім того, з’явилися також декларації ще трьох кандидатів на посади: на посаду голови Монастирищенської РДА претендує Зоряна Заворотна, Драбівської РДА Світлана Орел, Лисянської РДА Володимир Гуня.

Про Городище знову тиша…

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account