Тиждень тому вшановували переможців чемпіонату Городищенського району з футболу. Злива медалей найвищої проби, дипломів, інших відзнак кращим гравцям та адміністрації, святковий салют та урочистий банкет – яскравий підсумок переможного сезону «Шевченкового краю». Оскільки команда здобула чемпіонство третій рік поспіль, почесний кубок їй вручено навічно. Було відзначено і кращих гравців турніру – півзахисника, граючого тренера Віталія Грицая та захисника, капітана команди Володимира Покася, а також кращих гравців команди – захисника Віктора Пожара, півзахисника Тараса Роєнка, форварда Дмитра Бевза. Церемонію нагородження провели голова районної Федерації футболу, директор ФОСК «Колос» Олександр Яремчук і головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Віталій Залозний, якого, до речі, було визнано кращим арбітром.

У вітальному слові президент «Шевченкового краю», депутат обласної ради Олександр Лупашко, який згуртував і утримує цей боєздатний колектив, зазначив, як непросто далася ця перемога. До останніх хвилин чемпіонату тривала турнірна інтрига, що свідчить про зростання рівня суперників. Тому і гра стає більш цікавою, приваблює велику кількість вболівальників. Це свідчить також про неформальне ставлення органів місцевого самоврядування до розвитку футболу в сільській місцевості, де, на відміну від міської ради, здійснюється належне фінансування, наявні посади спортінструкторів. У цьому контексті важливою є активізація пропаганди серед молоді здорового способу життя. Олександр Вікторович подякував за досягнутий результат та самовіддачу, особливо наймайстернішим гравцям, яких було залучено ще й в іграх вищої та першої ліг області.

На щирі слова привітання з перемогою також не поскупилися капітан «Шевченкового краю» Віталій Грицай, спортивний директор Сергій Чабан, адміністратор команди Юрій Пащенко, спонсор Віталій Артеменко. А ведучий урочистості Петро Подупейко навіть присвятив чемпіонам сповнену доброзичливим гумором хвалебну оду. Тож у чудовому настрої наші футболісти закінчили цей сезон, зі сподіванням і в наступному році гідно відстояти спортивну честь Городища.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account