Увага – конкурс!

Увага – конкурс!

Відповідно до розпорядження Городищенської районної ради від 23.04.2018 року № 26 оголошено початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради.

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення головного лікаря некомерційного підприємства «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради, обраних на загальних зборах трудового колективу. та представників делегованих громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсного відбору) по одній особі від кожного громадського об’єднання.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

– представники органу управління – 3 особи;

– представники трудового колективу, обрані на загальних зборах трудового колективу – 3 особи;

– представники, делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та (або) у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності – по 1 особі від кожного громадського об’єднання – 2 особи.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

– наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

– накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

– наявність конфлікту інтересів.

Під час виникнення у члена конкурсної комісії вищевказаних обставин, такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати районній раді письмову заяву про самовідвід. У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно із законодавством.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Городищенської районної ради за адресою: м. Городище, площа Миру, 8, протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Кінцевий термін надання пропозицій 10 травня 2018 року.

Телефон для довідок: 2-17-72

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account