В Одесі прибрали останнього Жукова

В Одесі прибрали останнього Жукова

В місті-герої Одесі з будівлі гуртожитку Національного університету ім. Мечникова на вулиці Новосельського, 64, 4 лютого українські патріоти демонтували останній в місті барельєф червоного маршала Георгія Жукова.

“Таким чином ми виконуємо закон Про декомунізацію, – зазначив активіст Дем’ян Ганула. – До того ж, у нас є письмовий дозвіл ректора університету на демонтаж меморіальної дошки з будівлі гуртожитку”.

Демонтований барельєф Жукова націоналісти пообіцяли передати в Одеський краєзнавчий музей. А також зобов’язалися своїми силами відремонтувати фасад будівлі.

Патріотам намагався перешкодити депутат Одеської міськради Богдан Гіганов, відомий за своїми виступами на російських телеканалах. Поліція припинила сутички.

Також міністерство культури, молоді та спорту України прийняло рішення виключити зі списку пам’яток скандальний бюст маршала Жукова в Харкові. Патріоти вже раз демонтували його, проте сепаратисти знову поставили на п’єдестал. Тепер з’явилася ще одна законна підстава демонтувати погруддя Жукова у Харкові.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account