Стріхарському межи очі кинули землею

Стріхарському межи очі кинули землею

В народного депутата від “Слуги народу” по 196 округу Андрія Стріхарського жбурнули землю під час візиту у Шполу. Про це повідомляється на сайті Шполянської РДА.

Інцидент стався днями, в залі засідань Шполянської районної ради, де проходила зустріч нардепа з виборцями.

Місцевий житель Віктор Слюсар кинув у депутата землею, аргументуючи це тим, що нардеп обіцяв не голосувати за ринок землі, а зробив навпаки. У відповідь депутат закликав до неприпустимості таких дій, адже він приїхав для відкритого спілкування з мирними жителями, навіть без використання охорони.

В свою чергу Віктор Слюсар так пояснив свою позицію у “Фейсбук”:

“Не люблю брехунів, особливо брехунів у владі. Депутат ВР Андрій Стріхарський має звичку запізнюватись на зустрічі з виборцями десь на годину. Мабуть, в такий спосіб вважає їх за бидло, з яким нічого не станеться, якщо почекає свого слугу, що став барином. На попередній зустрічі у цьому залі, де були присутні аграрії з кількох районів, депутат пообіцяв, що не проголосує за продаж землі і … проголосував. В своєму виступі я наголосив на цьому. Для мене кожен, хто зазіхає на українську землю, в будь-який спосіб, є загарбником. Із загарбниками треба боротися так, щоб вони отримали цю землю, але не так, як вони цього хотіли. Схоже вірус брехні поширився і на Шполянську РДА , де на сайті написали “було викликано підрозділ поліції для видалення з залу Віктора Леонідовича”. Після словесної перепалки з Стріхарським, на його прохання я покинув зал, отже видаляти поліції вже не було кого,” – так пояснив свою поведінку пан Слюсар та додав, що вже давав покази про інцидент правоохоронцям.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account