В Умані закривають виправну жіночу колонію – не вистачає ув’язнених

В Умані закривають виправну жіночу колонію – не вистачає ув’язнених

У липні 2019 року Уманську виправну жіночу колонію №129 буде закрито. Розпорядження про оптимізацію колонії надійшло від Міністерства юстиції у березні. Засуджених буде переведено до інших кримінально-виконавчих установ.

В Уманській жіночій колонії перебувають ті, хто був засуджений до позбавлення волі вперше. Установа розрахована на 330 осіб. Зараз тут знаходиться 116 засуджених жінок.

Жінки, які відбувають покарання в Уманській виправній колонії, проти її закриття. Вони зазначають, що там прекрасні умови утримання, завжди є можливість подзвонити додому та скористатися Інтернетом.

В Уманській виправній колонії жінки працюють на швейній фабриці, що знаходиться на території кримінально-виконавчої установи. Перед цим засуджені проходять тримісячне навчання в училищі, яке також розташоване на території закладу. На виробництві жінки працюють не більше восьми годин, як і передбачено законодавством.

За словами начальника Уманської виправної колонії Анатолія Лапуцького, кримінально-виконавчу установу хочуть закрити через те, що вона заповнена менш ніж на 50%.

Уманську виправну колонію закриють у липні цього року. Засуджені жінки зможуть обрати установи, до яких їх переведуть. Серед варіантів ― Тернопільська, Харківська та Кам’янської колонії. Заяви жінок щодо бажаного місця для продовження відбування покарання будуть враховані комісією з розподілу.

Наразі в Уманській виправній колонії працює 170 осіб. Після закриття закладу частину працівників переведуть на інше місце роботи, а частину скоротять.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account