Весільний бум на Черкащині

Весільний бум на Черкащині

Молодята Черкащини вже подали 95 заяв на державну реєстрацію шлюбу в магічну й щасливу дату 18.08.2018. Одружитися в цей день більше охочих, ніж на цьогорічний День Святого Валентина, коли на весільний рушник стали 75 пар.

Загалом цього місяця в Україні проходить потрійний весільний бум – 8, 18 та 28 серпня. Молодята вірять, що збіг вісімок допоможе створити щасливий шлюб та зберегти безкінечне кохання. Вісімка вважається щасливим числом у багатьох народів, а поєднання трьох вісімок – потрійна удача. Весілля такого дня віщує молодятам процвітання, успіх і кохання. За словами нумерологів, це гарний день для укладання шлюбу людей творчих, вільних, здатних до самовираження. До того ж вісімка символізує достаток і багато дітей.

– Перша хвиля весільного буму пройшла в області 8 серпня. Цього дня зареєстрували шлюб 53 пари. З них 4 пари одружилися в рамках проекту «Шлюб за добу». Оскільки проект дозволяє подавати заяви навіть у день обраної дати, кількість одружень у щасливі дні серпня може ще зрости, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Він також нагадав, що в області послугою «Шлюб за добу» можна скористатися в 5-ти населених пунктах. Це міста Черкаси, Сміла, Канів, Умань та село Білозір’я.

Для цього потрібно:

– звернутися до організатора шлюбної церемонії;

– обрати дату та час проведення реєстрації шлюбу;

– укласти відповідний договір із організатором;

– завітати на власне весілля.

Станом на сьогодні в рамках проекту «Шлюб за добу» на Черкащині одружилися майже 600 пар молодят.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account