Вибір професії – без права на помилку

Вибір професії – без права на помилку

З розвитком технологій одні професії відходить у небуття, а на їхньому місці з’являються нові. Тому молодій людині не завжди вдається зорієнтуватися у цих процесах. Тому часто виходить, що здобували диплом за одним фахом, а працювати доводиться у зовсім іншому напрямку.

Щоб дати школярам вірний профорієнтир, нещодавно у районній бібліотеці ім. В. Симиренка провели черговий цікавий захід. Його назва: «Вибір професії – без права на помилку». На зустріч запросили учнів двох восьмих класів міської ЗОШ № 2 та педагог Світлана Антоненко. До них завітала провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Городищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Ірина Бабич. Слід зазначити, що подібні заходи відбуваються традиційно, що свідчить про актуальність теми фахової освіти і подальшого працевлаштування.

Ірина Василівна розповіла, які професії нині найбільш затребувані на ринку праці. Повідала про темпераменти людини і які напрямки діяльності їм найбільше підходять. Зазначила, що багато важливої інформації старшокласники можуть знайти на сайті обласного центру зайнятості chk.dcz.gov.ua. Зокрема, там можна пройти онлайн-тестування стосовно профорієнтації та розвитку кар’єри. Проглянули тематичний мультик та відеофільм. Спілкування відбулося змістовним та цікавим. Захід провела провідний бібліотекар Вікторія Бідна.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account