Від малого до старого – усіх порадував День села у Петриках

Від малого до старого – усіх порадував День села у Петриках

Багатолюдно і гамірно було 12 липня на подвір’ї будинку культури села Петрики.  Окрім великого християнського свята на честь апостолів Петра і Павла, жителі Петриків та Сегединців цього дня відзначали ще й свято села. Чепурні дорослі у піднесеному настрої, невгамовна сільська дітлашня, одягнута у білосніжні вишиванки – усі чекали нових яскравих вражень.

І свято порадувало!  Сюрпризами для малечі стали величезна надувна гірка, батути та солодка вата. Дорослі ж мали змогу послухати концерт заслужених артистів України Андрія та Василя Томіленків. Усе це – за ініціативи благодійного фонду «Урожай – громаді» та за фінансової підтримки ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до групи компаній МХП, для яких організація таких свят на селі стала вже доброю традицією.

– На подібних атракціонах мій онук Олексій бавиться уперше, – ділиться враженнями Катерина Денисенко. – Діти стають у чергу, щоб пострибати на батуті чи спуститися з гірки.  Цей день села – один із найяскравіших за останні роки! Ми теж тішимося, дивлячись, як радіють наші діти та онуки. Приємно, що й нас, дорослих, не обійшли увагою – пісні братів Томіленків – справжня насолода для сільських жителів. Адже за щоденними клопотами ми не маємо часу відвідувати театри, чи бувати на концертах. Щиро вдячні представникам «Урожаю» за піклування про людей!

Концерт проходив дуже щиро. Артисти відчували емоції глядачів, жартували, спілкувалися. А селяни у свою чергу дарували співакам аплодисменти й квіти.

Оксана КИРЕЙ

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account