Відбулася 20 сесія Городищенської районної ради

Відбулася 20 сесія Городищенської районної ради

27 квітня відбулася 20 сесія Городищенської районної ради 7 скликання, яку провів заступник голови райради Микола Панчишин. У її роботі взяли участь депутати Черкаської обласної ради Валентин Галушко та Олександр Лупашко.

Депутати своїм рішенням започаткували ще одну нагороду на теренах нашого краю – відтепер гідним громадянам вручатимуть почесні відзнаки Городищенського району «За заслуги перед Городищиною». Своєрідним продовженням теми стало внесення змін до положень про щорічні премії ім. С.С. Гулака-Артемовського та родини Симиренків, викладення їх у новій редакції (знято географічні обмеження щодо проживання та розширено сфери діяльності претендентів).

Обранці громади прийняли ряд районних програм: забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2018 – 2020 роки; зайнятості населення на 2018 – 2020 роки; діяльності Городищенського відділення Національної поліції України на 2018–2019 роки; розвитку дошкільної освіти на 2018 – 2022 роки; боротьби з амброзією полинолистою в Городищенському районі на 2018 – 2020 роки; проведення заходів, спрямованих на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней та інших протиепізоотичних заходів боротьби із хворобами тварин у Городищенському районі на 2018 – 2020 роки.

На сесії підтримали внесення змін до районної програми підтримки заходів мобілізації, забезпечення територіальної оборони та надання допомоги підшефній військовій частині Збройних сил України на 2016 – 2018 роки, Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна територіальної громади Городищенського району, Статуту КЗ «Городищенське районне територіальне медичне об’єднання».

Із 1 вересня повинна розпочати роботу КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Городищенської районної ради, який надаватиме послуги дітям з особливими освітніми потребами. Статут комунальної установи депутати затвердили одноголосно.

Під час засідання внесли зміни до головного документа Городищини, що стосується фінансової діяльності, – районного бюджету на 2018 рік.

Розглянули два земельні питання та затвердили нормативно-грошову оцінку земельних ділянок в адмінмежах Орловецької та Вербівської сільських рад (за межами населених пунктів).

З усіх питань, які було винесено на розгляд сесії районної ради, було прийнято відповідні рішення.

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account