Відбулася презентація книги Миколи Панасенка

20 червня в центральній районній бібліотеці імені В. Симиренка за участю представників органів виконавчої влади району, місцевого самоврядування, трудових колективів, громадськості, урочисто презентували краєзнавчу книгу дослідника Миколи Панасенка «Городище в документах і фотографіях».

У презентованій книзі Миколі Михайловичу вдалося зібрати важливі матеріали з історії нашого міста. За кожним наведеним фактом і фотознімком – величезна, багатолітня праця ентузіаста-дослідника. Не шкодуючи власних сил і часу, Микола Михайлович зустрівся з величезною кількістю земляків-старожилів, неодноразово побував у бібліотеках та архівах Городища і Черкас. Результатом стали записані спогади десятки документів і сотні світлин. У ній інформація з історії нашого міста від кам’яного віку до наших днів, про видатних людей міста, заслужених працівників різних галузей народного господарства, унікальні архівні довідки. Це видання побачило світ у рамках районної Програми книговидавничої справи у видавництві «Редакція районної газети «Вісник Городищини».

Сам Микола Михайлович розповів про те, як виникла ідея видання книги, які почуття переповнювали в очікуванні її виходу, і зазначив, що це колективна робота. Подякував усім за допомогу та підтримку у виданні книги. З приємними відгуками про книгу та привітаннями виступила редактор районної газети «Вісник Городищини» Ольга Дяглюк. До речі, Микола Михайлович з особистим підписом вручив Ользі Іванівні презентоване видання за неабиякий внесок у видавництво книги та виходу її у світ.

Так як один із розділів присвячений міським головам, щиро привітати Миколу Панасенка завітала невістка другого голови міської ради Михайла Хоменка – Антоніна Хоменко. До привітань приєдналися директор ЦРБ ім. В.Симиренка Тамара Лисенко, колишній працівник Городищенського цукрового комбінату – Анатолій Чередніченко, колишній директор районного музею С.С.Гулака-Артемовського – Олександр Щепак, журналіст краєзнавець, почесний громадянин міста Городища – Володимир Чос, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Костянтин Філоненко, колега по перу – Анатолій Семененко, представники влади міста – заступник голови районної ради Микола Панчишин, міський голова Володимир Мирошник.

Книга «Городище в документах і фотографіях» зацікавила не тільки жителів міста, але й наших земляків, які на даний час проживають за кордоном. Тому, було вирішено збільшити тираж видання книги.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account