Відбулися урочистості з нагоди 5-ліття Закону України «Про пробацію»

Відбулися урочистості з нагоди 5-ліття Закону України «Про пробацію»

7 лютого відбулися урочистості з нагоди 5-ї річниці прийняття Закону України «Про пробацію».

До участі у заході було запрошено заступника начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Черкаській області Олександра Свіренюка, заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області Тетяну Ломіногіну, голову правління благодійної організації «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» Наталію Несват, начальника відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Черкаської області Олександра Підліснюка, волонтерів пробації, представників громадських організації м. Черкас.

Розпочав захід очільник філії Центру пробації в Черкаській області Олександр Культенко з показу презентації «5-річний рубіж дії Закону України «Про пробацію», під час якого розповів про етапи створення пробації в Україні, цілі та здобутки пробації, розкрив ключові пріоритети розвитку пробації на 2020 рік.

Далі Олександр Миколайович привітав усіх присутніх з річницею та вручив подяки за значний внесок у розвиток та підтримку служби пробації директору Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області Віктору Левицькому, голові правління благодійної організації «100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ» Наталії Несват.

Також у цей день відомчі відзнаки отримали фахівці філії Центру пробації в Черкаській області Оксана Кирей та Ольга Коваленко, які досягли високих результатів у службовій діяльності.

Зі словами привітання виступили Олександр Свіренюк та Олександр Підліснюк, які підкреслили важливість пробації для суспільства, країни, а також наголосили на високому рівні професіоналізму працівників пробації Черкаської області.

Від імені волонтерів пробації привітав з 5-річним ювілеєм персонал філії Центру пробації в Черкаській області Олександр Павленко.

Творчих успіхів, невичерпного ентузіазму, мудрості, натхнення, нових здобутків Державній установі «Центр пробації»!

З ювілеєм!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account