Відомий газетяр розповів школярам про професію журналіста

Відомий газетяр розповів школярам про професію журналіста

Сьогодні у всесвітній день свободи преси заввідділом газети “Вісник Городищини” Володимир Чос спілкувався з молоддю про журналістику – говорили про переваги та ризики професії. В районній бібліотеці ім. В. Симиренка зібралися школярі-дев’ятикласники на засідання клубу “Інтелектуальна тусовка”. Були присутні педагоги Лариса Василина та Лариса Дигало.

Володимир Чос говорив, що вважає журналістику найцікавішою професією, яка дарує зустрічі з цікавими людьми та дозволяє перебувати в епіцентрі усіх важливих подій. Також робота журналіста дає життєвий та інформаційний досвід, який став основою для написання його художніх та краєзнавчих книг, яких видано уже півтора десятка. Автор подарував бібліотеці свою нову книгу “Городище – рідне місто”. Запропонував школярам приносити свої проби пера до редакції, адже всі відомі таланти нашого краю свої перші публікації робили на сторінках районної газети. Порадив читати газету “Вісник Городищини” та сайт “Вісник Шевченкового краю”, щоб знати всі новини району та наших сусідів.

Про новітні професії сьогодення розповіла головний спеціаліст районного центру зайнятості населення Валентина Охріменко. Захід провела провідний бібліотекар Вікторія Бідна. Спасибі організаторам за цікаву зустріч, за увагу до професії журналіста!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account