Відремонтуйте пічне опалення!

Відремонтуйте пічне опалення!

З метою запобігання виникненню пожеж через несправне пічне опалення рятувальники Городищенського району продовжують проводити профілактичні заходи, спрямовані на упередження виникнення пожеж.
14 лютого представники районного сектору ДСНС провели рейд на предмет дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації печей в місті Городище. Під час рейду наголошено про необхідність, в ході експлуатації печі, раз на два місяці очищати димоходи, не слід залишати без нагляду розтоплені печі та перегрівати їх, також експлуатувати без протипожежної розділки, використовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини, сушити на них одяг, дрова та інші матеріали, а поверхні опалювальних приладів і димових труб необхідно систематично очищати від пилу і білити. Виявлені ж у печі тріщини і неполадки необхідно своєчасно усувати.
Загалом пічні пожежі виникають з двох основних причин: порушення правил влаштування печі та порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації.
Під час рейду рятувальники вручили громадянам тематичні листівки, які містять основні правила експлуатації пічного опалення та детальний опис першочергових дій у разі виникнення пожежі.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account