Відремонтували військову машину

Відремонтували військову машину

У полку спеціального призначення «Миротворець», де проходить військову службу наш земляк, виникла нагальна потреба в капітальному ремонті броньованого автомобіля Volkswagen транспортер Т-4. Відремонтувати автомобіль земляку та його побратимам узявся Сергій Максимович, допомагав йому виконувати ремонтні роботи Сергій Артеменко. Головний лікар РТМО Василь Кравченко люб’язно надав приміщення автомобільного гаража для максимально можливого комфорту для роботи. Механік РТМО Віктор Кравцов та Анатолій Кравцов виконали необхідні токарні роботи. Приватний підприємець Петро Петренко надав автозапчастини та мастильні матеріали, на придбання автозапчастин, яких не виявилось в Городищі, кошти надали працівники колективу, який побажав не афішувати свою допомогу.

Ремонтні роботи вдалось завершити до початку ротації полку та повернення в зону проведення ООС. Військовослужбовці залишились задоволені обсягом і якістю проведених ремонтних робіт. Автомобіль перше тестування пройшов відбувши у місце постійного розташування полку «Миротворець». Шлях військових в зону проведення ООС, після отримання всього закріпленого військового спорядження, пролягав через Городище, а отже ми не могли їх залишити без продуктового вантажу. На заклик допомоги відгукнулось багато небайдужих Городищан, які приготували багато різноманітних гостинців. Смачну випічку, консервацію, вітамінну продукцію та різні речі, які необхідні бійцям. Допомогу надали школярі, батьки та колектив ЗОШ № 2 (директор Яна Суздалева), колективи ЗДО «Джерельце» і «Зірочка» (завідуючі Любов Білан, Марія Шматкова), приватні підприємці Наталія Герасименко, Олександр Добровольський, Валентина Ляш, Тетяна Лисенко та городищани Володимир Лупашко, Віталій Гарбар, Сергій Зубко, Олена Бурлака, Олександр Воротило, Олександр Атаманенко та Сергій Максимович.

Долучилися до допомоги і прихожани Спасько-Преображенської церкви та благочинні і віряни Стефанівської і Михайлівської церков. Заправити машину дизпаливом допомогли Сергій Ковела, Роман Лупашко (ТОВ «КРОС-НАФТО»), Віктор Томіленко та особа, яка не бажала щоб про неї писали.

Машина добре показала себе в дорозі, ТЕчик і вантаж благополучно дісталися на Луганщину. Хлопці безмежно раді гостинцям, передають вдячність і вітання всім городищанам, які допомагають армії.

Світлана ВОРОТИЛО

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account