Під таким гаслом 6 лютого у В’язівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся виховний захід, присвячений 74-й річниці визволення Городищини та села В’язівок від нацистських окупантів.

Учні 7 класу разом із класним керівником В.О. Чорногал та педагогом-організатором О.М. Чемерис підготували змістовну святково-патріотичну програму, на якій семикласники розповіли присутнім історичні сторінки Другої світової війни.

Вчителька-пенсіонерка Н.І. Придорожко розповіла цікаву історію братської могили, що знаходиться біля школи та про грузинського воїна Квітіні – захисника села В’язівок. Надія Іванівна прочитала дві власні поезії про страхіття війни. У залі панувала тиша.

На урочистості були запрошені сільський голова Н.О. Шабадаш,    учасник бойових дій П.О. Ломовацький, вчителі, учні, працівники навчального закладу та сільського центру культури і дозвілля, учасники художньої самодіяльності села. Наталія Олексіївна щиро привітала всіх із цією датою, наголосила на тому, що ми, нащадки, дійсно не маємо права забувати історію.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у боях Другої світової, учасників АТО та Небесної сотні.

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account