9 годинний переїзд залізницею з Тернопільщини на Тальнівщину для молодого чоловіка розтягнувся на довгі дні та тижні й коштував дуже дорого. Після більш як року спільного життя разом із цивільною дружиною він планував оселитися на її малій батьківщини. Однак уночі у стосунках пари щось пішло не так. Посварившись із жінкою, чоловік «випустив пар», зірвавши стоп-кран. Переполох швидко владнали, а за таку «розрядку» начальник потягу виписав чоловіку штраф.

Однак, ця витівка тільки загострила сварку пари, а самого чоловіка нічому не навчила. Невдовзі він вийшов у тамбур, набрав «102» та повідомив, що потяг №42 замінований.

О 3-й ночі правоохоронці вимушені були затримали потяг на найближчій станції, яка виявилася у Городищі. Вибухотехніки півтори години шукали пекельну машинку, однак нічого так і не знайшли. Натомість їхні колеги з розшуку оперативно знайшли за номером мобільного телефону «мінера» й затримали його. Чоловік відразу зізнався в скоєному й розповів, як і чому це зробив.

Городищенський райсуд визнав його винним у завідомо неправдивому повідомленні про підготовку вибуху й призначив 3 роки позбавлення волі. Утім, від відбування покарання його звільнили, встановивши іспитовий строк 2 роки.

Таким чином залізнично-кримінально пригоди ще благополучно завершилися. На малу батьківщину своєї обраниці чоловік таки дістався, хоч із значним запізненням. Нині він будує нове життя і навіть вже знайшов у Лісовому роботу.