Виробничий підрозділ «Хлистунівський кар’єр» філії «Центр Управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця»

Виробничий підрозділ «Хлистунівський кар’єр» філії «Центр Управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця»

31 липня голова Городищенської районної державної адміністрації Ігор Ладнов з робочим візитом відвідав виробничий підрозділ «Хлистунівський кар’єр» філії «Центр Управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця», що знаходиться в селі Хлистунівка.

«Хлистунівський кар’єр» єдиний в районі спеціалізується на видобуванні корисних копалин відкритим способом (діоритів та монцодіоритів). Проектна потужність підприємства становить 402 тисячі кубометрів гірської породи в щільному стані на рік, а це близько 1,085 млн т готової продукції.

З потужностями, об’єктами й технологічними процесами виробництва голову райдержадміністрації ознайомив виконуючий обов’язки начальника виробничого підрозділу Сергій Згода.

Готовою продукцією, що реалізує підприємство є бутовий камінь, щебінь та відсів, які використовуються як в промисловому так і в громадському будівництві. Товарна продукція постачається для підприємств Укрзалізниці та на загальний ринок.

На вже розробленому кар’єрі залишилося всього в запасі 903 тисяч кубометрів щільної породи до проектної відмітки, яку підприємство прогнозує видобути за 2,5 роки, тому в планах першочерговою метою є розширення кар’єру.

Дане підприємство є потужним наповнювачем місцевого бюджету. На сьогоднішній день на виробництві офіційно працюють 197 осіб. За 2019 рік сплатили до місцевого бюджету 3,944 млн грн, за перше півріччя 2020 року – 1,661 млн грн у вигляді податків та зборів. На підприємстві особливу увагу приділяють соціальному забезпеченню своїх працівників.

За результатами робочого візиту Ігор Ладнов зауважив, що для зростання та укріплення економічного розвитку району необхідно розвивати та підтримувати підприємства видобувної промисловості на місцевому, районному, обласному та державному рівнях, а щоб розуміти всі аспекти проблем та напрямків розвитку, необхідно особисто ознайомитися з виробництвом та вникнути у всі його складові. Такі заходи мають стати майданчиком для налагодження конструктивного діалогу й комунікації між владою та видобувними компаніями щодо нових викликів даної галузі та спільного пошуку ефективних рішень.

Райдержадміністрація

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account