“Вісник Городищини” № 23

“Вісник Городищини” № 23

Професійне свято для працівників ПП “Редація районної газети “Вісник Городищини” стало щедрим на творчі нагороди. Мабуть, уперше за всю історію районки відразу два журналісти стали лауреатами премії “Прометей”: завідувач відділу Володимир Чос у номінації “Журналісти про журналістику” йі редатор Ольга Дяглюк – у номінації “Журналістське розслідування”. Голова Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів України Тетяна Калиновська вручила колегам нагороди й побажала подальших успіхів на професійній ниві.
Але на цьому сюрпризи не закінчилися. Того дня, 5 червня, напередодні знаменного для всіх журналістів дня, нагороди переможцям творчого конкурсу редакцій друкованих, електронних засобів масової інформації та журналістів області вручав голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко. Приємно, що при потужній конкуренції колектив “Вісника” виборов друге місце в номінації “Громадянське суспільство”!
Таке визнання нашої роботи стало чудовим подарунком до професійного свята. Довго вагалися, чи гідні ми стати героями першої шпальти. Але, як сказав один мудрий чоловік, скромність призводить до невідомості й забуття. Тож порадійте разом з нами, шановні читачі, адже ми працюємо саме для вас.

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account