Вихованці «Зірочки» за чисте довкілля!

Вихованці «Зірочки» за чисте довкілля!

Немає кращої краси,

Ніж рідні ріки і ліси,

Пташки співучі, дикі звірі,

Ласкавий вітер, зорі сині.

Це все багатство нашого народу,

Що називається – природа.

М. Ретвій

Екологічна ситуація в нашій країні визначає, що серед багатьох напрямків освітньої роботи з дітьми екологічне виховання набуває дедалі більшої актуальності. Тому учасники освітнього процесу Городищенського  закладу  дошкільної освіти  № 2 «Зірочка» долучилися до проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Метою заходу є санітарне очищення території закладу, створення сприятливого для життєдіяльності малят та працівників довкілля, збереження і охорона навколишнього природного середовища. До акції із задоволенням долучилися працівники, батьки та вихованці, які на практиці мали змогу усвідомити значення трудової діяльності у житті кожної людини. Залучення дітей до такої діяльності виховує у них працелюбність та любов до рідного міста.

За час проведення акції було висаджено чимало різноманітних дерев, кущів, квітів, засіяно клумби, впорядковано газони, оновлено та пофарбовано обладнання на ігрових та спортивних майданчиках, обкопано та побілено усі дерева на території, замінено пісок в дитячих пісочницях, проведено обрізку гілок дерев та кущів.

Заплановані заходи пройшли цікаво та змістовно, працювали всі, від малого до великого та внесли свій посильний внесок у те, щоб садочок  був красивим та затишним.

Завідувач закладу Марія Шматкова розповіла, що дошкільний заклад вже поспіль двох років працює за програмою Олени Пометун та  Наталії Гавриш «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку: діємо разом», яка охоплює екологічну, економічну та соціальну проблематику навчання та виховання  під кутом зору формування нової системи ціннісних орієнтирів та моделей поведінки підростаючого покоління та суспільства загалом.

Стійкий є такий розвиток людства, який задовольняє його потреби сьогодні, але не ставить під загрозу здатність майбутніх поколінь задовольняти їхні власні потреби. Для кожного мешканця землі стійкий розвиток – це необхідність використовувати різноманітні ресурси у такій кількості, щоб бути впевненим, що їх буде достатньо для всіх і сьогодні, і завтра. Тому в закладі основний аспект зроблено саме на цих компонентах.

В рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», навесні цього року було здійснено двотижневий екологічний проект «Чисте довкілля – наше майбутнє», в ході якого висаджено хвойну алею (12 шт ялівця, 80 шт самшиту, 10 шт туї кулеподібної, 7 шт гібіскусу, 3 шт спіреї розової, штамбова горобина та клен), алею плодово-ягідних кущів (смородина, порічки, малина), 1 трояндову алею, сформовано 4 квіткових клумби, посаджено багато однорічних та багаторічних квіткових рослин (чорнобривці, жоржини, хризантеми тощо).

Зі словами вдячності звертаємось до всіх, хто власними зусиллями надали допомогу у проведенні благоустрою та озелененню закладу, а саме: депутатському корпусу Городищенської міської ради на чолі з Володимиром Мирошником, лісничому Мліївського лісництва Олександру Гараню та  батьківській громадськості дошкільного закладу.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account