Влада заборонила українцям виїздити на заробітки закордон

Влада заборонила українцям виїздити на заробітки закордон

Кабінет Міністрів України заборонив українцям виїжджати за кордон з метою роботи. Скільки це триватиме – невідомо. Заборону на виїзд сезонних працівників встановлено без конкретної дати. Вирватися до Євросоюзу можна тільки у гості до родичів. Про появу нової “залізної завіси” пробалакався посол Естонії в Україні Каймо Кууск.

“Фінляндія хотіла ввезти сезонних працівників, загалом 14 тисяч осіб. Були тривалі переговори, і врешті Фінляндії вдалося вмовити Україну. Однак після доправлення перших 200 осіб до Гельсінкі уряд України припинив подальші чартерні рейси, і сезонних працівників більше за кордон не випускають”, – сказав він.

Посол додав, що якщо в якійсь конкретній країні ЄС є родичі, то можна виїхати.Наземні пункти пропуску відкрито, і можна виїхати до Польщі, Румунії, Угорщини, а також Словаччини.

Зазначимо, що після запровадження надзвичайного стану через пандемію коронавірусу до України довелося повернути близько мільйона людей з різних держав. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що ці люди могли б залишитися вдома і сприяти розвитку національної економіки.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account