Водохреща в Дирдні

Водохреща в Дирдні

Прекрасні заходи до Святого Водохреща відбулисяв селі Дирдине Городищенського району. Святкове богослужіння та чин освячення води біля храму Пантелеймона-Цілителя та на ставку провів протоієрей Миколай Мохнацький. А потім усі бажаючі сміливці змогли скупатися у крижаній купелі. Відбулося народне гуляння.

Але спочатку була грунтовна підготовка до свята. Олег Галіца своїм трактором розчистив дороги та майданчики біля ставка, де проходило купання. Зробили ополонку та хрест із криги Василь Павленко, Віктор Дєвін, Михайло Мумряк, Віталій Глущенко, Анатолій Куценко, Вадим Туманов. Дирдинською сільською радою була проведена організаційна робота, щоб присутні могли зігрітися горячою рибною юшкою, кашею, чаєм. Олександр Марченко з колективом Дирдинського ЦКД приготували смачне частування.

Організацією коляди від Дирдинської ЗОШ займалися Наталія Лисак та Світлана Семеренко. Лариса Гора з Хлистунівки допомогла з фотозйомкою заходу.

Гарно виступи художній колектив “Берегині пісні”. До пізньої ночі були гуляння на ставку під баян біля багаття. Було багато бажаючих скупатися.

“Щиро вдячний кожному хто допоміг провести свято, усім присутнім, гостям, які приїхали з інших сіл, – зазначив Дирдинський сільський голова Микола Петренко. – Думаю що всі присутні на заході залишилися задоволеними” .

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account