Врятуймо нашу Вільшанку!

Врятуймо нашу Вільшанку!

Вранці 26 серпня у Городищі відбулася перша громадська акція з порятунку річки Вільшанка. Вдячність усім небайдужим громадянам, які відгукнулися на заклик прийти і від душі попрацювали. Через тривалу спеку річка майже пересохла, тож з’явилася можливість повитягувати повалені дерева та різний непотріб.

Чоловіки витягували засохлі гілки з води, при березі випилювали молоді клени, косили бур’яни. Жінки збирали сміття (переважно пластикові і скляні пляшки), носили гілки, загрібали скошене. Усе вантажили на причіп і вивозили на звалище.

Спасибі міському голові Володимиру Мирошнику за всебічне сприяння і надану техніку. Мер не цурався найважчої роботи, особисто долав болото, щоб витягувати корчі. Спасибі працівникам міської ради, представникам АвтоЄвроСили та іншим активістам нашого міста! Було зроблено багато роботи. А після наполегливої праці посмакували козацькою кашею. Окрема подяка пенсіонерці Галині Супрун за смачнючі бутерброди!

– Водночас слід зазначити, що на акцію прийшли переважно люди зрілого віку, – говорить організатор Олександр Проскурін. – А хотілося б бачити більше молоді! Адже для них усе це робиться! Тому хлопці і дівчата, давайте активніше приходьте на наступний суботник, який відбудеться 31 серпня! Майбутнє Вільшанки у ваших руках!

залишити коментар

Create Account



Log In Your Account