Встановити пам’ятний знак героям АТО Городищини! 

Встановити пам’ятний знак героям АТО Городищини! 

Шановні городищани! До Міжнародного Дня кредитних спілок, який буде відзначатись 15 жовтня 2020 року, кредитна спілка «Кредит-Союз» проводить обласний конкурс соціальних проектів. Проекти, які отримають найбільшу кількість голосів під час голосування на сайті спілки, будуть профінансовані спілкою (1-місце 30000 грн., 2-ге 20000 грн., 3-є 10000 грн).

Велике прохання до усіх жителів району підтримати ініціативу Городищенської філії кредитної спілки «Встановити пам’ятний знак воїнам Городищенського району загиблим в російсько-українській війні».

Для авторизації спочатку потрібно зайти на свою сторінку в Facebook, у вікні пошуку набрати: кредит союз, зайти на сторінку спілки (м.Черкаси, вул.Гоголя,250), або Городищенської філії КС, там знайти повідомлення про голосування, клацнути мишкою на посиланні:

СОЦІАЛЬНІ ІНІЦИАТИВИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КРЕДИТНИХ СПІЛОК 2020 – Кредитна спілка “Кредит-СоюЗ”
https://kreditsous.com.ua/socialni-iniciativi-do-mizhnarodnogo-dnya-kred…

В кінці списку ініціатив у помаранчевому вікні « To continue, please Sign in …..” вибрати мишкою пункт « Sign in » далі вибрати пункт «Continue with Facebook»

В новому списку на світлому фоні потрібно вибрати ініціативу №19 -> Enter -> (весь рядок виділиться синім кольором) і в самому кінці списку є кнопка “Голосувати»

За поясненнями можна звертатись за телефонами 2-44-04, (067) 506-8524 або за адресою: м. Городище, вул. Миру, 54

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account