Хід реконструкції  Вільшанського ЦКД має контролювати громада

Хід реконструкції Вільшанського ЦКД має контролювати громада

У вересні на проведення робіт із реконструкції Вільшанського селищного центру культури і дозвілля надійшло 1 млн 126 тис. 500 грн. На сесії місцевої ради, яку нещодавно провів селищний голова Володимир Яровий, цьому питанню приділили значну увагу. Володимир Михайлович розповів про те, що вже створено тендерний комітет, затверджено його склад. Нині уточнюють кошторисну документацію і незабаром стартують електронні торги через систему «Prozorro». Програма визначить переможця, тож виконавець робіт може бути з будь-якого куточка України.

Як зауважив селищний голова, на всі внутрішні опоряджувальні роботи коштів не вистачить, тож на прохання депутатів озвучив запланований обсяг реконструкції.

Перший заступник голови райдержадміністрації Василь Скринник, який узяв участь у засіданні, наголосив на тому, що на освоєння коштів залишається небагато часу, тому працювати слід оперативно. Також зауважив: щоб не було нарікань та звинувачень, повинен бути контроль із боку тендерного комітету, депутатів.

Ольга ДЯГЛЮК

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account