Ходить гарбуз по городу

Ходить гарбуз по городу

У добрих господарів завжди щедро родить на городі. Чи злива, чи посуха – незважаючи на примхи погоди, своєю невтомною працею вони уміють виростити достойний урожай. Та ще й такі унікальні екземпляри вдаються, що на здивування усім.

Величезні гарбузи виростили цього року Андрій і Людмила Петрухи з Городища. Найбільший екземпляр набрав вагу 30 кг! Це справжнє природнє диво – зі звичайної насінинки за літо виріс такої форми і змісту гігант! Інші гарбузи теж не далеко відстали – такі ж пузаті та гарні.

Господарі кажуть, що розідбали спеціальний сорт. Насіння купували на базарі, також поділилися знайомі. За інструкцією, такі гіганти ростуть до 50 кг. Але це якщо з них пилинки здувати, зайві пагони вчасно відривати – тоді можна й перевершити рекорд. А при звичайному догляді результат і так прекрасний.

Город тримають на Левадах, за кілька кілометрів від дому. Тому і почали вирощувати гарбузи-гіганти, бо насіння з них заготівельники не приймають. А не хочеться, щоб ти працюєш на городі, а хтось нетруджений покраде заради насіння. Гарбузи вирощують, щоб годувати качок, яких розідбали більше семидесяти. Тепер проблема, як донести гарбузи-гіганти додому. Хоч бери та коти дорогою!

Гарбузи – не єдина цікавинка, яку вирощують Петрухи. Вже декілька років королевою їхнього городу є синя картопля. Вона навіть усередині синя! Має низький вміст крохмалу і цікавий смак. Багато хто мріє таку розідбати. Так що у Городищі що не город, то і особливість!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account