«Христос воскрес із мертвих,
смертю смерть подолав і тим, що в гробах,
життя дарував»

І знову ця великодня радість, дорогі брати і сестри, огортає наші душі і зігріває наші серця. Скільки величі і надії ми вкладаємо у ці слова! З яким натхненням повторюємо їх у пасхальні дні! І що означають вони для кожного з нас?

Воскресіння Христове – це основа нашої віри та її опора. Ця подія є найбільшим свідченням Божества Ісуса Христа. Христос Воскрес і тим самим зробив віруючих у Нього найщасливішими людьми на землі. Воскресіння Христове дає нам надію, що тілесна смерть не припиняє життя, а лише переносить наші безсмертні душі в те життя, якому немає кінця.

Своїм воскресінням Ісус Христос показав нам істинність Свого Божества, вічність Свого вчення, спасительність Своєї смерті, велич і силу благодатних дарів, які подаються в заснованій Ним Церкві. Отже, воістину Божественне і спасенне кожне слово Сина Божого, Який сказав: «Я є воскресіння і життя» (Ін. 11, 25). Він зійшов на хрест, щоб здійснити Правду Божу, і засяяв із гробу, щоб утвердити її навіки між людьми.

Дорогі брати і сестри! Щиро вітаю вас із Великоднем! Усе зло світу перемагається тайною Воскресіння Христового і під його промінням зникають страждання, хвороби і людська несправедливість, бо Христос переміг гріх і смерть. Воскресіння Христове дає впевненість в остаточній перемозі добра над злом, у вічному торжестві добра. Підносячи молитви до Господа нашого Ісуса Христа, благаймо Його, щоб Він благословив нашу Україну, відкрив людям двері духовного оновлення, дарував мир в усьому світі. Бажаю, щоб Великодні дзвони, духмяна паска і яскраві писанки принесли у ваші оселі злагоду, добробут і любов!

Нехай Воскресіння Христове надихає всіх на добрі та праведні вчинки, наповнить радістю наші серця, а переможний дух надії додасть сил і наснаги для жертовних справ на благо Помісної Української Православної Церкви. Амінь!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Протоієрей Миколай МОХНАЦЬКИЙ,
настоятель Городищенського храму Спаса-Преображення Православної Церкви України

Шановні городищани! Подаємо порядок Богослужінь на Пасхальні дні і запрошуємо до храму!

Субота: – 22 год. Надгробне; в 23:50 – Пасхальна Утрення;
Неділя: – в 2 год. – ПАСХАЛЬНА ЛІТУРГІЯ; з 4 год – освячення пасок.

Схожі публікації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account