Хто намагався вплинути на кадрове призначення у Городищі?

Хто намагався вплинути на кадрове призначення у Городищі?

Найближчим часом (можливо до кінця місяця) всі голови райдержадміністрацій на Черкащині будуть затверджені і стануть до виконання своїх обов’язків. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко.

– Бо йде новий рік – це бюджет, утворення громад… У чому ще проблема? Йдуть реформи і всі розуміють, що райдержадміністрації втратять свою актуальність, – сказав голова ОДА. – Мало хто хоче йти на посаду, знаючи, що це на рік-півтора максимально. Але в нас була можливість якісно попрацювати з людьми.

Водночас, як інформує «Прочерк», досить дискусійним було питання щодо визначення кандидатур на посаду голови Городищенської РДА. На це намагався впливати нардеп від округу Андрій Стріхарський, у якого бачення кандидатури на посаду керівника району відрізнялося від бачення губернатора.

– Але є позиція влади, що ніхто не має впливати, – сказав Ігор Шевченко. – Враховується думка тільки мене, як керівника області, бо мені потім працювати з головами РДА. До мене особисто ніхто не звертався з пропозиціями щодо кандидатів. Допомагали помічники, юристи… Реально впливу ніякого не було.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account