«Юність» здобула подвійну перемогу!

«Юність» здобула подвійну перемогу!

28 серпня у Звенигородці відбувся турнір з міні-футболу на кубок Футбольного клубу «Старт» серед дітей 2003-2004 та 2007-2008 років народження. Змагалися команди із Звенигородки, Чаплинки, Степанців, Городища. Приємно, що в обох вікових групах городищенські команди «Юність» здобули перші місця! Як мовиться, прийшли – побачили – перемогли! Варто назвати склади команд-переможців. «Юність – 2003»: Максим Марчак, Антон Кам’янський, Артем Савенко, Максим Кужба, Михайло Кужба, Дмитро Баб’як, Артур Манзя, Віталій Плахотній, Артур Заболотній. «Юність – 2007»: Артем Скалига, Олександр Буджерак, Віталій Марченко, Владислав Милаш, Богдан Бур’ян, Ярослав Кушенко, Владислав Петренко. Тренер команд – директор ФОСК «Колос» Олександр Яремчук. Він зумів добре підготувати хлопців, налаштував їх на гру. Переконав, що не треба боятися навіть сильних суперників. Потрібно просто зібрати все уміння, діяти злагодженою командою – і на полі продемонструвати майстерність, набуту на тренуваннях.

І городищани перемагали з рахунком 5:1, 7:1, а Чаплинку узагалі розгромили 14:0! У фіналі обіграли господарів 5:4, при тому, що тамтешній воротар грає за юнацький «Чорноморець». Кращими нашими гравцями визнані Максим Марченко та Віталій Марченко.

Переможців кубками і медалями нагороджували голова Звенигородської РДА Василь Довбуш та ректор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Олександр Черевко.

Турнір проходив на базі Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів, спортивного ліцею. Свято футболу відбулося за активної підтримки ВО «Черкащани». Турнір проходив перед початком нового футбольного сезону. Організатори побажали юним футболістам вдалих стартів та успішних фінішів.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account