З наступного року в Черкасах можна буде дослідити овочі та фрукти на вміст пестицидів

З наступного року в Черкасах можна буде дослідити овочі та фрукти на вміст пестицидів

Лабораторії «Інституту здоров’я рослин», цьогоріч відкритого у Черкасах, готуються до впровадження нових видів досліджень – на вміст залишкової кількості пестицидів у агропродукції. Як зазначила керівник сервісно-аналітичного центру «Інституту здоров’я рослин» Ірина Перехрест, такі дослідження допоможуть сільгоспвиробникам вирощувати якіснішу продукцію, а українцям – бути впевненими, що вони вживають дійсно  безпечну продукцію вітчизняних виробників.

Наразі найбільш затребуваними є дослідження ґрунтів, за якими масово звертаються з усіх областей України. Агровиробники прагнуть отримати інформацію про стан ґрунтів на своїх полях, аби знати, які добрива вносити до зими. Звертаються також і за перевіркою якості добрив, які планують вносити на поля. Крім того, напередодні посіву нових культур багатьох цікавить вміст у ґрунтах залишкових пестицидів та гербіцидів.

«Ми  надаємо рекомендації, які сприяють покращенню родючості ґрунтів і допомагаємо аграріям будувати свій бізнес на основі наукового підходу та інноваційних технологій», – зазначила Ірина Перехрест.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account