Із недобросовісного забудовника стягнули майже мільйон гривень

Із недобросовісного забудовника стягнули майже мільйон гривень

Здійснюючи представницьку діяльність, органи прокуратури контролюють питання додержання вимог законодавства під час наповнення бюджетів усіх рівнів, зокрема в частині дотримання суб’єктами господарювання області законних вимог щодо пайової участі в розвитку інфраструктури населених пунктів шляхом сплати відповідних внесків до місцевих бюджетів.

Так, господарським судом Черкаської області задоволено позов Смілянської місцевої прокуратури про стягнення в інтересах територіальної громади 968 тис грн недоплаченого пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Городище.

Установлено, що в 2015 році між Городищенською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про пайову участь, однак сума грошових коштів, яка підлягає до сплати товариством у міський бюджет, як обов’язок щодо пайової участі в розвитку інфраструктури м. Городище, значно занижена. Зазначене стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідним позовом.

Таким чином, прокуратура відстояла в суді правову позицію на захист інтересів держави в особі місцевої територіальної громади.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account