За злочин дітей відповідатимуть батьки

За злочин дітей відповідатимуть батьки

Після дебешу місцевих підлітків п’ятнадцять понівечених могил залишилися на сільському цвинтарі Степанцях Канівського району. Люди, які проживають неподалік, почули що на кладовищі нібито падає щось важке. Вони пішли подивитися, що там відбувається і побачили, як тікали двоє хлопців, а на самому цвинтарі виявили понівечені надгробки. Подзвонили в поліцію.

За отриманим описом поліцейські швидко встановили двох виблядків, про яких розповідали свідки. Їх знайшли за місцем проживання. Під час розмови в присутності батьків вони зізналися у вчиненому та розповіли, що били по надгробках ногами, таким чином перевіряючи свою силу.

За вчинення наруги над могилами поліцією Канівщини розпочато кримінальне провадження  за статтею 297 Кримінального кодексу України, за результатними розслідування якого буде вирішено питання щодо відповідальності батьків за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей. Також поліцейські з’ясовують, чому в період карантину батьки дозволили дітям самостійно гуляти селом та не контролювали, де вони перебувають. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account